Qytetarët rrezikojnë jetën në mbikalimin e Kavajës, lëvizin mbrojtëset anësore – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

Qytetarët rrezikojnë jetën në mbikalimin e Kavajës, lëvizin mbrojtëset anësore

Në mbikalimin e Kavajës mbrojtëset anësore lëvizin, duke mos ofruar siguri për qytetarët dhe automjetet. Në autobusin e linjës Qendër-Kashar shihet televizor. Qendra shëndetsore Linzë është katandisur në një gërmadhë dhe shkrimi është bërë më lapustil e me dorë. Në Shkodër një qytetar tërheq pemën me motorr. Janë disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në studion e “Stop” në pjesën e parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *