Qeveria e ballakumes dhe pengu i Kryemadhit për cizmen e pafat. 13 mars 2018 – Stop
Të Gjitha

Qeveria e ballakumes dhe pengu i Kryemadhit për cizmen e pafat. 13 mars 2018

Qeveria Rama 2 u zhvendos në Elbasan për mbledhjen e radhës. “Stop” e quajti qeveria e ballakumes, në shenjë simbolike të ëmbëlsirës tradicionale të këtij qyteti, me rastin e 14 marsit, ditës së verës.Monika Kryemadhi gjatë një konference për shtyp, tha, se stërnipat e stërmbesat do ta shajnë, se përse cizmja e saj nuk qëlloi në shenjë kokën e kryeministrit Edi Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *