Prokurori fle mbi dosje/ Zvarritet gjyqi per vrasesin e gruas e kunates-Stop-25 Nentor 2021 – Stop
Të Gjitha

Prokurori fle mbi dosje/ Zvarritet gjyqi per vrasesin e gruas e kunates-Stop-25 Nentor 2021

Prokurori Julian Cafka mban peng një automjet pa asnjë shkak. Në “ Stop” ka denoncuar pronari i automjetit Klaudio Karagjozi, i cili ka treguar, se është ndaluar nga policia në 8 shkurt 2020 dhe më pas është lënë i lirë.
Por po bëhen dy vjet, që qytetari nuk merr dot automjetin e tij, të cilin e ka jetik, pasi me të con nënën në Tiranë për kemioterapi.Së fundi është shtetasi Rahman Boci, i cili denoncon se prokurori Julian Cafka ka mbajtur 5 vjet një cështje të tij.Pas “bëmave” të Julian Cafkës, sjellim në vëmendje një tjetër rast skandaloz të transmetuar në 8 mars 2021. Në 2 janar 2019, 34 vjecari Gazment Muca, në gjendje të dehur, vrau me thikë gruan 31 vjec dhe kunatën 18 vjec, pas një debati banal, ku bashkëshortja po i kërkonte të shkonte tek prindërit e saj.E gjithë tragjedia u konsumua në sy të dy fëmijëve të vegjël.Gjyqi për këtë cështje vetëm shtyhet, dhe pas 5 shtyrjeve, seanca e radhës është caktuar në 2 dhjetor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *