Problemet e mbipeshës, çfarë ndodh kur do të ulesh në karrike! – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

Problemet e mbipeshës, çfarë ndodh kur do të ulesh në karrike!

Një bicikletë bën gara me një makinë, dhe kur kthehet ta sfidojë, pëplaset në një tjetër automjet të parkuar.Një burrë hipën mbi karrike për të rregulluar pemën e vitit të ri, por bie megjithë karrike. Dy strucë hanë papushim foton e ushqimeve në një paketim.Një grua e shëndoshë ulet mbi një karrike dhe bën copë atë. Janë këto disa episode, që shfaqen në pjesën e parë të emisionit të sotëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *