Policet e Elbasanit sterviten me pompa/stjuardesat proteste me zhveshje-Stop-21 Tetor 2021 – Stop
Të Gjitha

Policet e Elbasanit sterviten me pompa/stjuardesat proteste me zhveshje-Stop-21 Tetor 2021

Punonjësit e policisë së Elbasanit janë filmuar duke bërë pompa, në mënyrë që të stërviten për të luftuar krimin.Në Vienë është zhvilluar pak ditë më parë një protestë kundër abortit dhe protestuesit janë ulur të qetë në qendër të qytetit, ndërsa policët po aq të qetë, thjesht i kanë rrethuar manifestuesit. Në Romë stjuardesat e Alialia-s kanë protestuar në sheshin Campidoglio, duke u zhveshur publikisht, pasi thonë, se i kanë hequr dinjitetin me shkurtimet dhe kushtet e punës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *