“Plakat” qe duan te behen deputete, ndikojne ne fushate! – Stop
KLIPET

“Plakat” qe duan te behen deputete, ndikojne ne fushate!

Këto ditë jemi në ato ditë, që njihen si plakat e marsit. Klintoni u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur,sesi ka lindur jo shprehje dhe cfarë kuptimi ka.Nuk mungojnë humori dhe batutat lidhur me rikthimin e dimrit në pjesën e parë të pranverës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *