Pikantet e një sezoni, humor e të qeshura në Stop 1 – 13 korrik 2018 – Stop
Të Gjitha

Pikantet e një sezoni, humor e të qeshura në Stop 1 – 13 korrik 2018

Emisioni i fundit për këtë sezon rikthen pjesët më kulmore në studio, ku të qeshurat dhe humori kanë qenë të papërmbajtshme.Saimir e Genti thumbojnë Onin, që nuk ecën, por zhvendoset me thonj.më pas një pjesë nga emisioni, ku qytetarit i ka humbur pela e tij e kuqe, për të cilën ka bërë denoncim edhe në polici e prokurori.Trafiku në Tiranë është kthyer në stres për të gjithë, por në studion e Stop, kthehet në humor.Qeveria gjatë këtij viti nxorri një VKM që detyron punëdhënësit t’i japin drekën punonjësve, ose shpërblim në natyrë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *