Pikante nga parlamenti, Argon Gjekmarkaj: Politikanet jane botoks dhe eliksir! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Pikante nga parlamenti, Argon Gjekmarkaj: Politikanet jane botoks dhe eliksir!

Në pjesën e parë të emisionit ndalemi në seancën e sotme parlamentare, për të sjellë momentet më pikante në këndvështrimin “alla stop”.Pas shumë kohësh në sallën e parlamentit u vu re edhe rikthimi i ish-kreut demokrat Sali Berisha në punimet e kuvendit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *