Performanca e Spiropalit lë “pa fjalë” Ramën, ja çfarë ndodhi – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Performanca e Spiropalit lë “pa fjalë” Ramën, ja çfarë ndodhi

Dita e sotme njihet si blue Monday, ose dita më e trishtuar e vitit. Kryeministri Rama mblodhi grupin parlamentar, ku mësohet, se ka kritikuar punën e ministres së jashtme Olta Xhacka. Nga ana tjetër vlerësim pozitiv nga shefi i qeverisë ka marrë Elisa Spiropali dhe redaksia jonë, jep disa alternativa të ngjitjes së Spiropalit në vlerësimin e kreut të qeverisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *