Përdhunoi 20-vjeçaren me probleme të shëndetit mendor, në pranga 57-vjeçari

Një 57-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me një 20-vjeçare që vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Ndërkohë specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Himarë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin N. B., 41 vjeç, pasi ka kryer sjellje me natyrë seksuale ndaj dy shtetaseve të huaja.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Të Fundit