Parlamenti në kaos! “miell dhe lekë” çfarë ndodhi gjatë seancës plenare…

Seanca e sotme parlamentare sërish zgjati pak minuta e u dominua nga kaosi.Flamur Noka spërkati me miell gardistët në hyrje të Kuvendit. Dashnor Sula ishte veshur në mënyrë simbolike me xhaketë me kartmonedha. Edi Paloka brenda parlamentit i vuri flakën rregullores së Kuvendit, ndërsa nuk pushuan bilbilat dhe hedhja e parave false në seancë.

Të Fundit