Pallati i ndertuar me pilota ne ajer! – Stop
KLIPET

Pallati i ndertuar me pilota ne ajer!

Një pallat në zonën e Freskut në Tiranë është katandisur në pikën, që betoni është shkëputur dhe tubacionet kanë dalë jashtë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *