Pa forcat RENEA dhe hodhi çantën nga dritarja e lokalit, policia prangos 27-vjeçarin në Fier, kapet me… – Stop
Lajme, Të Gjitha

Pa forcat RENEA dhe hodhi çantën nga dritarja e lokalit, policia prangos 27-vjeçarin në Fier, kapet me…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *