“O legen, po të erdha aty…” sherri në parlament, mbas burrave fillojnë gratë! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“O legen, po të erdha aty…” sherri në parlament, mbas burrave fillojnë gratë!

Në seancën e mbrëmshme parlamëntare, nuk munguan debatet dhe sherret mes kryeministrit Rama dhe deputetëve, Flamur Noka e Agron Shehaj.Ndërsa sot ishte rradha e grave. Debati u ndez mes ministres së Financave Delina Ibrahimaj dhe deputetes demokrate Jorida Tabaku.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *