Nuk kishte para për raki, babai i 4 fëmijëve tenton vetëvrasjen me klor – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Nuk kishte para për raki, babai i 4 fëmijëve tenton vetëvrasjen me klor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Delvinë ku një person ka tentuar të vetëflijohet.

Personi është identifikuar si Artur Llanaj, 48- vjeç dhe gjendet në spital ku po trajtohet në spital.

Artur Llanaj, baba i katër fëmijëve, ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar klor.

Burimet paraprake thonë se shkak ka qenë një tekë e këtij të fundit për të konsumuar raki, por nuk kishte ka siguruar dot lekët.

Mësohet se 48 vjecari është i divorcuar ndërsa ka qenë edhe dy herë i dënuar për dhunë në familje.

Llanaj është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia e Delvinës ka nisur hetimin

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *