“Njëherë ma hipe, njëherë ta hipa” kush ia hypi kujt dje në parlament? – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Njëherë ma hipe, njëherë ta hipa” kush ia hypi kujt dje në parlament?

Sot ishte sërish një ditë e pazakontë në punimet e parlamentit shqiptar. Brenda sallës së Kuvendit u përplasën deputetët e shumicës dhe opozitës. Ndërsa jashtë parlamentit opozita kishte thirrur sërish mbështetësit e saj, për të protestuar kundër qeverisjes së drejtuar nga Edi Rama.Nuk munguan batutat folklorike dhe poezitë në të dyja situatat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *