Nga Saranda në Tiranë me vrap, çfarë ndodhi në Maratonën e Tiranës – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Nga Saranda në Tiranë me vrap, çfarë ndodhi në Maratonën e Tiranës

Të dielën u mbajt maratona e përvitshme, ku morën pjesë personazhe publikë dhe qytetarë. Ne ishim aty dhe pyetëm pjesëmarrësit në aktivitet përse vrapojnë dhe cfarë do të thotë për ta ky aktivitet.Në muajin gusht nisi kontrolli elektronik i pasaportave në aeroportin e Rinasit. Por pas dy muajsh, ky sistem nuk punon e po riparohet. “Stop” sjell pamje nga rradhët e gjatë në sportelet e kontrollit të pasaportave në orën 1 të mëngjesit të sotëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *