“Na ktheu 50 vite mbrapa” çfarë ndodhi në sheshin Skënderbej që habiti qytetarët – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Na ktheu 50 vite mbrapa” çfarë ndodhi në sheshin Skënderbej që habiti qytetarët

Lojrat e sotme të argëtimit të fëmijëve ndryshojnë kryekëput nga ato të dikurshmet. Ne kemi dalë në shesh me karrocë me kuzhineta dhe pyesim qytetarët, se cfarë ju kujton. Ata, që e kanë kaluar fëmijërinë para viteve 90, kanë shfaqur nostalgji e kanë bërë xhiro. Ndërsa të rinjtë, as që ia kanë idenë, se cfarë është ky objekt.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *