“Misioni vazhdon”, LSI feston 17-vjetorin e themelimit, Kryemadhi: Gëzuar të gjithëve ju që luftoni për çfarë përfaqësojmë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Misioni vazhdon”, LSI feston 17-vjetorin e themelimit, Kryemadhi: Gëzuar të gjithëve ju që luftoni për çfarë përfaqësojmë

Lëvizja Socialiste për Integrim feston sot 17-vjetorin e themelimit si një parti politike në Shqipëri.

Monika Kryemadhi e cila ka qenë pjesë e LSI që në ditën e parë të themelimit dhe sot është kryetare ka vendosur të urojë gjithë anëtarët e mbështetësit e partisë.

Urimi i saj shkon kundrejt atyre që kanë luftuar dhe vijojnë të luftojnë për çfarë përfaqëson LSI, teksa paralajmëron se misioni i vazhdon.

STATUSI NGA MONIKA KRYEMADHI

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *