Meta nga Vlora: Per Shqiperine, le te shuhen femijet e mi si te Adem Jasharit-Stop-14 Prill 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Meta nga Vlora: Per Shqiperine, le te shuhen femijet e mi si te Adem Jasharit-Stop-14 Prill 2021

Presidenti Meta ishte sërish mbrëmë në Vlorë, ngaku deklaroi, se në emër të parimeve dhe demokracisë, është gati të sakrifikojë edhe fëmijët si Adem Jashari.Pak ditë më parë nga Vlora kishte recituar edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Ndërsa në mars 2019, nga Pogradeci sërish Meta kishte deklaruar, se do të vetësakrifikohej si ish presidenti i Kilit, Aljende, për të kundërshtuar instalimin e një junte ushtarake.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *