Meta: Jam si Ronaldo e kam parametrat e një 18 vjeçari

Presidenti Meta deklaroi mbrëmë në emisionin “Opinion” në TV Klan, se do të vazhdojë gjatë në politikë, pasi është si Ronaldo dhe i ka parametrat si një 18 vjecar.Sic e paralajmëroi, Meta dekretoi sot datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale.Në 6 mars do të votohet për drejtuesit e rinj të 6 bashkive. Ky duket se ky është goli, që bëri Meta, po nuk dihet, nëse ia bëri Ramës, Berishës apo Bashës.

Të Fundit