Meta: Jam si Ronaldo e kam parametrat e një 18 vjeçari – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Meta: Jam si Ronaldo e kam parametrat e një 18 vjeçari

Presidenti Meta deklaroi mbrëmë në emisionin “Opinion” në TV Klan, se do të vazhdojë gjatë në politikë, pasi është si Ronaldo dhe i ka parametrat si një 18 vjecar.Sic e paralajmëroi, Meta dekretoi sot datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale.Në 6 mars do të votohet për drejtuesit e rinj të 6 bashkive. Ky duket se ky është goli, që bëri Meta, po nuk dihet, nëse ia bëri Ramës, Berishës apo Bashës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *