“Më zgjove me kamionin”, greku rreh punëtorin e pastrimit të plehrave – Stop
Bota, Të Gjitha

“Më zgjove me kamionin”, greku rreh punëtorin e pastrimit të plehrave

Një punëtor në sektorin e pastrimit të bashkisë Kordelios-Evosmos në Selanik, Greqi ra viktimë e një sulmi.

Ngjarja ka ndodhur në orën 05:30 të mëngjesit të së shtunës. Fillimisht, sipas informacioneve mediave greke , shtetasi ka dalë në ballkon dhe ka sulmuar verbalisht punëtorët që në atë moment po grumbullonin mbetjet.

Mirëpo, ai nuk u ndal në sulmin verbal, pasi më pas doli nga shtëpia e tij, u zhvendos pas kamionit dhe goditi me grushta njërin prej punonjësve të komunës, duke e goditur në fytyrë, duke i thënë “më zgjove”.

Skenat e panikut mobilizuan kalimtarët të cilët nxituan të tërhiqnin qytetarin nga punëtori, i cili ishte në gjendje shoku nga sulmi dhe madje kishte të nxira në fytyrë nga goditjet

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *