“Me jep leket se do te jap 8 vota” qytetaret i premtojne voten Ramagjyshit

Rama i “Stop” rikthehet kësaj radhe në një përpjekje për blerjen e votave të 25 prillit.Klintoni i maskuar si kryeministri shqiptar, është vetëquajtur Ramagjyshi dhe u jep para qytetarëve, në këmbim të votës për zgjedhjet e përgjithshme, që do të mbahen pas 3 muajve.

Të Fundit