“Me djathë, spinaq e mish” shqiptari në New York bën byrekun viral – Stop
KLIPET

“Me djathë, spinaq e mish” shqiptari në New York bën byrekun viral

Nje shqiptar i cili jeton dhe punon ne New York i cili prej vitesh ka bërë të famshëm traditën shqiptare të kulinarisë në Amerikë. Me ane te nje videoje tregon sesi behet byreku tradicional shqiptar me djathe, me mish dhe me spinaq.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *