Mbrojtja e Vjosës nga HEC-et/ Meta: Faleminderit nga zemra Leonardo Di Caprio, e duam dhe do ta mbrojmë lumin tonë – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Mbrojtja e Vjosës nga HEC-et/ Meta: Faleminderit nga zemra Leonardo Di Caprio, e duam dhe do ta mbrojmë lumin tonë

Presidenti Ilir Meta, me anë të një postimi në rrejtët sociale i është bashkuar nismës për mbrojtjen e lumit Vjosa, si lumi i fundit i egër në Europë.

Meta në këtë postim ka falënderuar edhe aktorin me famë botërore, Leonardo DiCaprio, ku ky i fundit ka përkrahur hapur nisëm për mbrojtjen e lumit Vjosa.

E duam Vjosën dhe do ta mbrojmë! Faleminderit nga zemra dhe mirënjohje të thellë Leonardo DiCaprio!

We love Vjosa and we will protect it! Heartfelt thanks and deep gratitude Leonardo DiCaprio! 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *