Masakra në Don Bosko, drejtori Vocaj: Kemi informacione për persona konkretë të përfshirë – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Masakra në Don Bosko, drejtori Vocaj: Kemi informacione për persona konkretë të përfshirë

Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Tonin Vocaj tha në një komunikim për mediat në lidhje ngjarjen e rëndë të ndodhur në Don Bosko më 12 mars, se tashmë policia ka emra konkret të personave të përfshirë.

Ai shtoi se hetimet janë duke vazhduar për ngjarjen dhe nuk mund të japë më shumë detaje për shkak të sekretit hetimor.

“Lidhur me ngjarjen që ju pyesni pa ndërprerë vazhdion të funksionojë një grup i dedikuar nën drejtimin e prokurorit. Polica ka informacione për persona konktret të përfshirë në këtë ngjarje, për shkak të sekretit hetimor nuk mund të japim detaje në këto momente. Në çdo rast që ne do të kemi përparime themelore në këtë hetim do ua bëjmë të ditur mediave dhe publikut”,-tha Tonin Vocaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *