“Luftoni korrupsionin” Marokenët urojnë Stop – Stop
KLIPET

“Luftoni korrupsionin” Marokenët urojnë Stop

Dita e parë e sezonit të ri të “Stop” përkon me 6 vjetorin e shenjtërimit të Nënë Terezës.Shumë shtetas të huaj, brenda dhe jashtë Shqipërisë, kanë përshëndetur emisionin tonë në gjuhën shqipe dhe kanë uruar për një sezon të mbarë

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *