Luan Rama le LSI-në për poezinë! – Stop
KLIPET

Luan Rama le LSI-në për poezinë!

Një status në facebook i Petrit Vasilit udhëzon elektoratin në Vlorë, që të votojë vajzat e veta, duke faktuar kështu prishjen mes LSI-së dhe Luan Ramës, që kryeson listën e kësaj force politike në Vlorë. Pak ditë më parë edhe Monika Kryemadhi tha, se poezitë do t’ia linte Luan Ramës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *