Llogaridhënia, sipas qytetarëve e në versionin “Ferma e kafshëve”. 18 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Llogaridhënia, sipas qytetarëve e në versionin “Ferma e kafshëve”. 18 maj 2018

Emili Murataj është vajza e vogël, që mbërthehet para ekranit, kur nis emisioni “Stop”.Këto ditë kryeministri Rama dhe ministrat e qeverisë së tij kanë dalë në takime, në atë që e kanë quajtur llogaridhënie. “Stop” sjell një version me filma vizatimorë për këtë fushatë, ndërsa Renaldo ka pyetur qytetarët, për kërkesat tyre ndaj kabinetit qeveritar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *