Laprakë, banorët në këmbë kundër prishjes së fushës së futbollit 10 tetor 2018 – Stop
Të Gjitha

Laprakë, banorët në këmbë kundër prishjes së fushës së futbollit 10 tetor 2018

Banorët e Laprakës protestojnë kundër prishjes së fushës së futbollit në këtë zonë.Sot fadromat kanë shkuar atje bashkë me përmbarimin, për të ekzekutuar një vendim gjykate në favor të pretendentit të pronës. Por zëdhënësi i bashkisë Denis Dedej tha për “Stop”, se fusha nuk do të prishet dhe nuk ka plan për ndërtimin e pallateve në vend të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *