Lamtumire Guljem Radoja! 5 maji i deshmoreve dhe veteraneve te luftes-Stop-5 Maj 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Lamtumire Guljem Radoja! 5 maji i deshmoreve dhe veteraneve te luftes-Stop-5 Maj 2021

Sot u nda nga jeta aktori i mirënjohur Guljem Radoja, i cili ishte i shtruar në spital dhe i intubuar, për shkak të prekjes nga Covid 19. Emisioni “Stop” i kushton një kolazh-përshpirtje humbjes së aktorit. Sot është 5 maji dhe si zakonisht në këtë datë, zyrtarët më të lartë shqiptarë bënë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve.Edhe Klintoni ishte atje, për të realizuar intervista me kujtime dhe humor me veteranë të luftës apo pasardhës të tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *