Lali Eri si Enveri dhe fakti i ri i TV Rama 3 tetor 2018 – Stop
Të Gjitha

Lali Eri si Enveri dhe fakti i ri i TV Rama 3 tetor 2018

Sot nisi aplikimi për Lotarinë Amerikane dhe shumë qytetarë shqiptarë lanë cdo punë e u ngujuan në kompjuter, për të përfituar nga kjo mundësi.Në një inspektimet e kryebashkiakut Veliaj, një grua i reciton një vjershë të ngjashme si dy pika uji me një të tillë, që i kushtohej diktatorit Enver Hoxha.Reporterët pa kufij publikuan sot raportin vjetor dhe për Shqipërinë vunë në dukje fyerjet, që kryeministri Rama përsërit ndaj gazetarëve. ERTV nisi një rubrikë me fakte, duke përmendur shëndetësinë falas, edhe pse një ditë më parë, një mjek i QSUT akuzoi Ramën se tall by..ën me shqiptarët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *