Kryeministri perpiqet të ndryshojë look, le mjekrën si Ismail Qemali. – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Kryeministri perpiqet të ndryshojë look, le mjekrën si Ismail Qemali.

Sot përkujtohet 29 vjetori i rënies së Murit të Berlinit, që shënoi dhe bashkimin e dy Gjermanive.Në Tiranë parlamenti diskutoi një projekt-rezolutë për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian.Kryeministri Rama u shpreh, se kur do të bësh krushqi me një familje, e cila pasi i ke plotësuar 3 kushtet, të shton dhe 9 të tjera, tregon se ajo familja nuk është gati për të bërë krushqinë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *