Kryemadhi-Spiropali ne konkurs poezie, raporti i shqiptareve me poezine-Stop-6 Prill 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Kryemadhi-Spiropali ne konkurs poezie, raporti i shqiptareve me poezine-Stop-6 Prill 2021

Një këngë për LSI-në po qarkullon në rrjet në këto ditë të fushatës elektorale.Gjatë fundjavë Monika Kryemadhi citoi vargje të Fan Nolit, duke thënë, se ishin të Migjenit.Gafës së Monikës, iu përgjigj Elisa Spiropali me poezinë e Nolit, Anës Lumenjve, e duke i cuar selam Monikës.Kryemadhi u shfaq sërish të hënën, duke recituar në Vlorë, por këtë herë, duke lexuar vargjet në celular.Klintoni ka pyetur qytetarët, sesi i kanë marrëdhëniet me poezinë dhe përgjigjet e tyre janë plot batuta e humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *