Kruje lapidari “shperngulet” mbas magazines! – Stop
KLIPET

Kruje lapidari “shperngulet” mbas magazines!

Në Krujë kanë hequr lapidarin dhe e kanë degdisur pas një magazine të vjetër. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *