Kreu marrëdhënie sek*uale me një të mitur dhe i shpërndau videot në rrjetet sociale, ndalohet i riu në Tiranë

Policia e Tiranës ka ndaluar një 18-vjeçar, pasi dyshohet se ka kryer maëdhënie seksuale me një shtetase të mitur.

Blutë njoftojnë se i riu, i cili  jetonte në Kosovë, ka shpërndarë në rrjetet sociale video personale të saj.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 ndaluan shtetasin E. G., 18 vjeç, banues në Kosovë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur, si dhe ka shpërndarë në rrjete sociale, një video personale të saj.

 

Të Fundit