Kosova 13 vjet shtet/ Fotot e qenit që kërkon të zotin-Stop-17 Shkurt 2021 – Stop
Të Gjitha

Kosova 13 vjet shtet/ Fotot e qenit që kërkon të zotin-Stop-17 Shkurt 2021

Sot Kosova feston 13 vjetorin e pavarësisë.Pavarësinë e Kosovës e kanë njohur 117 shtete dhe i fundit ishte Izraeli. Në redaksinë e emisionit “Stop”një zonjë ka dërguar fotot e një qeni të humbur, që kërkon të zotin. Zonja e ka mbajtur kafshën shtëpiake, deri në dorëzimin tek poseduesi i vet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *