Kohe pandemie/ Gjelat e detit shiten ne rruge. – Stop
KLIPET

Kohe pandemie/ Gjelat e detit shiten ne rruge.

Në Shkodër qytetarët kanë filmuar tregun e gjelave të detit, që shiten në rrugë dhe me cmime të kripura.Janë këto disa episode, që shfaqen e komentohen në emisionin “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *