Kërkoni dado? Kjo është Delilah, dhia që shtyn karrocën me djalin një vjeçar (VIDEO) – Stop
Bota, Të Gjitha

Kërkoni dado? Kjo është Delilah, dhia që shtyn karrocën me djalin një vjeçar (VIDEO)

Njihuni me Delilah, një dhi nigeriane 18-muajshe në Alberta, Kanada, e cila nuk e ka problem jo vetëm të tërheqë kecin në fermë, por edhe të shtyjë karrocën e Henrit 1-vjeçar në këmbët e saj të pasme. “Ajo është kaq e ëmbël dhe miqësore me Henrin,” tha mamaja e vogëlushit Jules Warner, 30 vjeç, për dhinë e dashuruar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *