Kë do votoni PD apo PD? Sondazhi i PD-së me një alternativë! – Stop
KLIPET

Kë do votoni PD apo PD? Sondazhi i PD-së me një alternativë!

Në telefonat e qytetarëve ka mbërritur një mesazh nga ana e PD-së, që kërkon të klikohet një link, kur mbështetet PD dhe një e ardhme më e mirë për Shqipërinë dhe një tjetër link, kur janë të pavendosur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *