Kashar, klithma e fëmijëve të familjes Shima: Buka ëndrra jonë!!! 25 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

Kashar, klithma e fëmijëve të familjes Shima: Buka ëndrra jonë!!! 25 shtator 2018

Në pediatrinë e Tiranës, në repartin e urgjencës ditët e fundit është krijuar kaos për shkak të fluksit të pacienteve dhe mungesës së menaxhimit.Nuk kanë munguar edhe incidentet mes prindërve, për shkak të pamundësisë për të marrë shërbim. Më pas emisioni “Stop” është ndalur në Kashar në familjen “Shima”. Varfëria në këtë familje është ekstreme dhe fëmijët thotë, se i keqtrajtojnë edhe në shkollë e askush nuk do të rrijë me ta.Ëndrra më e madhe për Gëzimin, Arbenin dhe Ergysin, është të ngopen me bukë e të kenë një shtëpi normale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *