Kaosi parlamentar Ruci: shut up! Berisha e Basha live në fb. 10 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Kaosi parlamentar Ruci: shut up! Berisha e Basha live në fb. 10 maj 2018

Si cdo të enjte, parlamenti u përfshi nga debatet dhe bllokimi i foltores së Kuvendit.Pasi kreu të opozitës Lulzim Basha i mbaroi koha, Gramoz Ruci i hoqi zërin, duke iu drejtuar si zoti Xhafa e duke ndërprerë seancën. Por edhe Lulzim Basha edhe Sali Berisha e transmetuan live në facebook fjalën e tyre, pasi kamerat u mbyllën me urdhër të Rucit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *