Kamëz, ishte pa cati u bë me shtëpi të re, mirënjohja e Musa Savës. 31 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Kamëz, ishte pa cati u bë me shtëpi të re, mirënjohja e Musa Savës. 31 maj 2018

Në fillim të nëntorit, Musa Sava, një banor në Kamëz tregoi në “Stop”, sesi iu ndërprenë punimet për riparimin e catisë dhe u gjobit me 500 mijë lekë të vjatra edhe pse lufton për bukën e gojës. Gazetarja e emisionit u interesua pranë bashkisë së Kamzës dhe sot më shumë se 6 muaj më pas rikthehemi për të parë shtëpinë e re të Musait, i cili nuk e kursen mirënjohjen për emisionin “Stop” dhe të gjitha ata, që e ndihmuan të sensibilizuar nga rasti i tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *