Kamera e fshehte te Akepi/Policia nis hetimin pas denoncimit te Stop! – Stop
KLIPET

Kamera e fshehte te Akepi/Policia nis hetimin pas denoncimit te Stop!

Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmë një kamera të fshehtë, që tregoi, sesa të pasigurta janë instucionet tona. Siguria e tyre iu besua kompanisë shtetërore, Illyrian Guard, por ne treguam, se roja i objekteve u punësua pasi dha 500 mijë lekë ryshfet.Më pas “roja ynë” hyri në një prej institucioneve të mbrojtura, AKEP, duke kaluar cdo pengesë e duke u ulur deri në zyrën e drejtorit. Të gjithë celësat e zyrave dhe të automjeteve iu dorëzuan gazetarit të”Stop”.Sot policia ka sekuestruar pamjet filmike për të kryer veprimet hetimore për rastin. Ndërsa në Akep askush nuk përgjigjet për nivelin e sigurisë, por kërkojnë që të mos filmohet as jashtë ambienteve të institucionit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *