Kamera e fshehte/ Femijet e kopshtit flene dhe ushqehen ne shezllon – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Kamera e fshehte/ Femijet e kopshtit flene dhe ushqehen ne shezllon

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” është ndalur në situatën e kopshteve në Sarandë.Një qytetar kërkon të regjistrojë djalin 3 vjecar në kpsht, por përballet me kushtet skandaloze. Fëmijë të vegjël flenë në shezllonë të përshtatur si krevatë.Në kopshtin “Soros” numër 2, vetë personeli pranon, se fëmijët flenë, luajnë e hanë në të njejtin ambient dhe nuk kanë as vend dhe as krevatë.E njëjta situatë edhe në kopshtin numër 4, ku nuk kanë ardhur akoma krevatët për fëmijët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *