“Kam frikë mos më ndodh diçka e keqe” apeli i vogelushes së sëmurë – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

“Kam frikë mos më ndodh diçka e keqe” apeli i vogelushes së sëmurë

Altea Bregasi, 5 vjeç nga Cakrani i Fierit, vuan për shkak të një mase në fytyrë, që rrezikon të kthehet në trombicitopeni, duke rrezikuar edhe jetën e vogëlushes.Kurimi i saj kushton 19.000 €, ndaj Stop dhe Fundjavë ndryshe bëjnë apel për të shpëtuar jetën e Alteas së vogël, duke kontribuar në https://ëëë.gofundme.com.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *