“Ka bërë 7 ndërhyrje por nuk ecën dot” babai mes lotesh: Më ndihmoni! – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

“Ka bërë 7 ndërhyrje por nuk ecën dot” babai mes lotesh: Më ndihmoni!

Altea Ismaili, 7 vjec nga Peqini, që nga lindja ka bërë 7 ndërhyrje, për të mundur të ecë. Fatkeqesisht sot ajo ka jo vetëm këmbët, por edhe shtyllën kurrziore me probleme. Për ndërhyrjen e saj duhen 11 mijë euro. “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” kanë hapur një gofoundme për rastin e Alteas, duke bërë apel, për të bërë të mundur ndërhyrjen për të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *