“Jam tërë gjak se i preva rrugës” si e festuan të rinjtë Halloween – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Jam tërë gjak se i preva rrugës” si e festuan të rinjtë Halloween

Mbrëmë në Tiranë u festua Hallowini. Në ishim në ambientet e festës dhe pyetëm të rinjtë, nëse e dinin, se cfarë është Hallowini dhe cfarë po festonin.

Por shumica e tyre ishin mjaftuar me gjetjen e kostumeve dhe argëtimin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *