“Ja u rraste te terve”, qytetaret per pseudonimin e Enver Hoxhes! – Stop
KLIPET

“Ja u rraste te terve”, qytetaret per pseudonimin e Enver Hoxhes!

Të dielën, para dy ditësh ishte 79 vjetori i krijimit të PKSH-së. Klintoni doli nëpër rrugë për të pyetur qytetarët për këtë ngjarje dhe për faktin, se pse Enver Hoxha e kishte pseudonimin Tarasi.Përgjigjet e banorëve të kryeqytetit janë nga më spektakolaret, po nuk mungojnë edhe nostalgjikët e mërzitur me kohët, që jetojmë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *