Intervistat/ Rruga e Durrësit me një kalim! – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Intervistat/ Rruga e Durrësit me një kalim!

Prej javësh Rruga e Durrësit nuk të con më në Durrës. Ajo është bërë me një kalim dhe të drejton vetëm në qendër të Tiranës. Klintoni ka pyetur qytetarët për këtë dhe nuk mungojnë humori e batutat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *